Skład Opału Robix

Ekogroszek Łubniany

Zamów teraz!

Właściwości Ekogroszku

  • Granulacja: 5 – 25 MM
  • Kaloryczność: powyżej 26 MJ / KG
  • Ilość popiołu: maksymalnie 8%

NAJLEPSZY Ekogroszek W Łubniany

W ofercie składu opału ROBIX znajdziesz wysokiej jakości ekogroszek.

  • Ekogroszek, który oferujemy jest produktem ekologicznym i przyjaznym środowisku.
  • Ekogroszek emituje mało szkodliwych substancji do atmosfery i do minimum ogranicza konieczność czyszczenia pieca / kominka.
  • Ekogroszek spełnia wysokie normy jakości i daje gwarancję ciepła.

Z powodu przyjaznej obsługi i najwyższej klasy ekogroszku w województwie opolskim, jesteśmy uznawani za najlepszy skład opału w okolicy.

Ekologiczny Ekogroszek Łubniany

Paląc ekogroszkiem w piecach wyposażonych w palnik retortowy, zmniejszasz emisję tlenku siarki i tlenku węgla do atmosfery. Spełnia to w ten sposób wymagania ochrony środowiska.

Jednakże nie każdy ekogroszek zasługuje na miano ekologicznego – “Znak bezpieczeństwa ekologicznego” potwierdza nieszkodliwość ekogroszku dla środowiska. Nad certyfikacją ekogroszku czuwa Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla.

Ze względu na sposoby pozyskiwania i spalania, ekogroszek jest jednym z najbardziej ekologicznych sposobów tworzenia ciepła w naszych domach.

Ekogroszek Z DOSTAWĄ Łubniany

Transport ekogroszku bywa bardzo kłopotliwy i trudny w zorganizowaniu. Niewiele osób posiada odpowiedni samochód, często nie ma też po prostu czasu samodzielnie zająć się przewozem zamówienia.

Nie zawsze można też liczyć na sąsiedzką pomoc. Dlatego oferta zakupu ekogroszku z dostawą do domu jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu nie musisz martwić się transportem do domu.

Twoje zamówienie przyjedzie pod wskazany adres. W dodatku dostarczymy je do ciebie w bardzo preferencyjnych warunkach! Nie ma dla nas znaczenia wielkość zamówienia – ekogroszek z dostawą do domu zawsze dostarczamy na czas.

Zamówienie ekogroszku w składzie opału ROBIX jest proste, szybkie i skuteczne. W dodatku to ekogroszek z dostawą do domu – czego chcieć więcej od składu opału?

Tani Ekogroszek Łubniany

Porównując ogrzewanie ekogroszkiem z węglem, koszty są porównywalne. Ze względu na bezpieczeństwo dla środowiska rekomenduje się ogrzewanie domu ekogroszkiem. Natomiast ekogroszek nie ma sobie równych, gdy pod uwagę bierze się ogrzewanie na prąd, olej i gaz – ekogroszek to ekonomiczne paliwo, którego koszty są tańsze nawet o 40%.

Ekogroszek najlepiej kupić w okresie letnim, kiedy jest suchy i tańszy niż w okresie grzewczym. Paląc w piecach suchym ekogroszkiem, oszczędzamy poprzez zużycie mniejszej ilości paliwa. Wilgotny ekogroszek ma to do siebie, że ciepło spalania ekogroszku potrzebne jest na osuszenie materiału – zamiast nagrzewać kocioł, suszymy ekogroszek. Ponadto mokry ekogroszek powoduje korozję, a także psucie się elementów podatnych na rdzewienie.

Ekogroszek workowany Łubniany

Korzystanie z ekogroszku workowanego znacznie oszczędza czas przy zakupie materiału, który ogranicza się jedynie do wniesienia i ułożenia worków. Korzystając z ekogroszku workowanego docenisz łatwość jego transportu i magazynowania, ograniczysz też powstawanie pyłu w miejscu jego przechowywania.

Przygotowaliśmy ofertę ekogroszku workowanego z myślą o kotłach z podajnikiem, jak również kotłach tradycyjnych. Ekogroszek jest rozwiązaniem nie tylko opłacalnym (nasze produkty są wydajne – gwarantuje to ich wysoka kaloryczność), ale też w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego (niska zawartość siarki). A to wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Ekogroszek luzem Łubniany

Ceny ekogroszku luzem są niższe od cen węgla opałowego pakowanego w worki. Nie są to duże różnice i oscylują w granicach 100 złotych na tonie. Przy założeniu, że dobrej jakości ekogroszek to wydatek rzędu tysiąca złotych za tonę, łatwo obliczymy, że ceny ekogroszku luzem dają oszczędności na poziomie maksymalnie 10%.

Jednak poza samymi oszczędnościami ekogroszek luzem to wygoda w przypadku zsypu do kotłowni. Znika potrzeba noszenia worków z ekogroszkiem, a całość zamówienia zsypujemy do kotłowni.

CO WYRÓŻNIA Ekogroszek ze SKŁADu OPAŁU ROBIX?

Robix grafika

TRANSPORT Opału

Składy opału Robix oferują darmową dostawę na obszarze naszej działalności (szczegóły na mapie dostaw opału). Gwarantujemy terminową realizację transportu do wybranej lokalizacji. 

Transport opału na terenie Polski realizowany jest przez kuriera Poczty Polskiej.

Robix grafika

Najwyższa Jakość

Bezpieczeństwo użytkowania opału wynika z jego jakości. Pellet, ekogroszek i węgiel orzech dostępne w naszym składzie są najwyższej jakości. Satysfakcja gwarantowana!

Robix grafika

Dobra Cena

Ogrzewanie powinno być ekologiczne dla środowiska i łaskawe dla portfela. W naszej ofercie znajdziesz najlepszy opał w rozsądnej cenie. Sprawdź aktualne ceny opału w naszym składzie

Kilka słów o Łubnianach

Łubniany to miejscowość w woj. Opolskim. Jest miastem gminnym (gmina Łubiany). Najstarsze wzmianki o miejscowości pochodzą z 1260 roku! Można jednak przypuszczać, że jest starsza niż źródła historyczne. Prace archeologiczne na terenie miasta przyniosły odkrycie urn datowanych na 200 r.p.n.e.

Miejscowość zamieszkuje ok. 1600 osób. Najstarsze części Łubian to tzw. Kąt i ul. Opolska. W mieście znajdują się też zabytkowe spichlerze, pomnik przyrody (cis z XIV w.) i wyróżniające się drzewa (dąb oraz lipa). Działa tu zakład dziewiarski, produkcja kominków, zakład stolarski i magazyn materiałów budowlanych.

Zachęcamy mieszkańców Łubnian do korzystania z usług składu opału ROBIX. Zamówiony ekogroszek przywozimy pod drzwi!


Notice: Undefined offset: 0 in /home/platne/serwer24683/public_html/czornydiament/lp/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/acf/tags/acf-text.php on line 33

Notice: Undefined offset: 1 in /home/platne/serwer24683/public_html/czornydiament/lp/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/acf/tags/acf-text.php on line 33

Znajdź Ekogroszek blisko Ciebie

Skład OpałuPelletEkogroszekWęgiel
Skład opału KluczborkPellet KluczborkEkogroszek KluczborkWęgiel Kluczbork
Skład opału LędzinyPellet LędzinyEkogroszek LędzinyWęgiel Lędziny
Skład opału OlesnoPellet OlesnoEkogroszek OlesnoWęgiel Olesno
Skład opału ŁubnianyPellet ŁubnianyEkogroszek ŁubnianyWęgiel Łubniany
Skład opału Raszowa Pellet RaszowaEkogroszek RaszowaWęgiel Raszowa
Skład opału Węgry Pellet WęgryEkogroszek WęgryWęgiel Węgry
Skład opału Zawada Pellet ZawadaEkogroszek ZawadaWęgiel Zawada
Skład opału Brzezie Pellet BrzezieEkogroszek BrzezieWęgiel Brzezie
Skład opału Kup Pellet KupEkogroszek KupWęgiel Kup
Skład opału KaniówPellet KaniówEkogroszek KaniówWęgiel Kaniów
Skład opału WalidrogiPellet WalidrogiEkogroszek WalidrogiWęgiel Walidrogi
Skład opału RzędówPellet RzędówEkogroszek RzędówWęgiel Rzędów
Skład opału KrasiejówPellet KrasiejówEkogroszek KrasiejówWęgiel Krasiejów
Skład opału OzimekPellet OzimekEkogroszek OzimekWęgiel Ozimek
Skład opału BrynicaPellet BrynicaEkogroszek BrynicaWęgiel Brynica
Skład opału BierkowicePellet BierkowiceEkogroszek BierkowiceWęgiel Bierkowice
Skład opału CzarnowąsyPellet CzarnowąsyEkogroszek CzarnowąsyWęgiel Czarnowąsy
Skład opału AntoniówPellet AntoniówEkogroszek AntoniówWęgiel Antoniów
Skład opału JełowaPellet JełowaEkogroszek JełowaWęgiel Jełowa
Skład opału ChrościcePellet ChrościceEkogroszek ChrościceWęgiel Chrościce
Skład opału MurówPellet MurówEkogroszek MurówWęgiel Murów
Skład opału Stare Budkowice
Pellet Stare Budkowice
Ekogroszek Stare Budkowice
Węgiel Stare Budkowice
Skład opału Kadłub TurawskiPellet Kadłub TurawskiEkogroszek Kadłub TurawskiWęgiel Kadłub Turawski